ТРК Глухів-500

Компанію було засновано в середині 2009 року. Взагалі-то, стартап розпочався в 2008 році, проте рік зайняв, так би мовити "реєстраційний етап", коли отримувались ліцензії та дозволи на використання частот та телекомунікаційну діяльність. З самого початку діяльність компанії була спрямована на розвиток телекомунікаційних послуг(зокрема - широкосмугового доступу до мережі Інтернет) в віддалених населених пунктах Глухівського району, в яких немає можливості організувати дротовий широкосмуговий доступ до мережі Інтернет через відсутість оптичних чи мідних каналів зв'язку з належною пропускною здатністю. І, хоча в багатьох населених пунктах існують мідні телефонні лінії, враховуючи їх фізичний стан, а також протяжність від найближчого районного центра, організувати на їх основі широкосмуговий доступ мережі Інтернет є фізично неможливим, без створення оптичних каналів, виносів та проміжних вузлів. Наша компанія зробила ставку на технологію WiFi, яка дозволяє організувати широкосмугові радіоканали на значні відстані. Крім організації, власне, магістральних радіоканалів, ми вирішили будувати бездротові базові станції в цільових населених пунктах, щоб підключати кінцевих користувачів за тією ж технологією WiFi, що позитивно відзначилось як на собівартості організації каналу зв'язку до цільового населеного пункту, так і на вартості підключення кінцевого користувача.

З кінця 2013 року в місті Кролевець відкрилася наша філія і наші послуги стали доступні як в самому місті, так і в населених пунктах Кролевецького району.

На жаль, ми поки що не маємо змоги охопити всі населені пункти Глухівського та Кролевецького районів і тому є кілька причин, але головною причиною, все ж таки, є неможливість побудувати радіомости напряму до деяких населених пунктів. В таких випадках нам доводиться шукати обхідні шляхи і виходити на такі населені пункти "в обхід", через кілька проміжних вузлів. Проблема в тому, що іноді ці проміжні вузли дуже важко розташувати, враховуючи потребу в живленні пристроїв, а також в тому, що їх треба розмістити максимально високо, аби забезпечити якнайпрямішу видимість між ними. Проте, незважаючи на всі складнощі, ми поступово розширюємо свою магістральну радіомережу, підключаючи до неї все більше населених пунктів.

В своїй роботі ми використуваємо найновіше обладнання від світових виробників(Mikrotik, HP, Ubiquity, TP-Link), щоб забезпечувати найвищу якість наших послуг. Ми завжди слідкуємо за актуальністю програмного забезпечення нашого обладнання і оновлюємо його при першій же можливості. Тому з упевненістю можемо сказати, що завжди йдемо в ногу з прогресом.