ОБЛАДНАННЯ

В своїй роботі компанія "ТРК Глухів-500" використовує тільки найкраще обладнання від найвідоміших світових брендів, таких як: Mikrotik, Ubiquity, TP-Link, Deliberant, RF Elements та інших. Ми завжди слідкуємо за найновішими розробками та оновленням як програмного забезпечення нашого обладнання, так і його "залізних" частин і постійно намагаємось тримати наше обладнання, як то кажуть - up-to-date, тобто оновлюємо в ньому все, що можна оновити при найпершій же можливості. Нижче ми розглянемо яке саме обладнання выкористовує наша компанія.

MikroTik Sxt Lite 2

TP-Link 5210

Ось таке обладнання(в основному) ми використовуємо в якості абонентських точок доступу, тобто воно встановлюється беспосередньо у абонента і саме з його допомогою здійснюється підключення абонента до мережі. Вібір конкретного типу обладнання залежить від індивідуальних особливостей кожної конкретної інсталяції. Але основним критерієм, звичайно, є віддаленість від найближчої базової станції, а також те, наскільки пряма видимість найближчої базової станції з місцезнаходження помешкання абонента.

Ubiquity NanoStation 2

Ubiquity AirGrid



Ubiquity NanoBridge M5

Ubiquity NanoBeam M5

А ось таке обладнання ми використовуємо для побудови радіомостів та технологічних каналів до віддалених населених пунктів. До речі, починаючи з листопада 2014 року ми поступово переводимо свої радіомости в режим AC, що дозволяє організовувати радіомости з максимальною щвидкістю передачі до 400 мегабіт/сек. Звичайно, цей показник дуже залежить від відстані між точками радіомосту. Наприклад, нам вдалося створити діючий радіоміст з довжиною лінка(відстанню між точками) 20 км та максимальною швидкістю передачі 300 мегабіт/сек. До виходу обладнання стандарту AC досягти таких швидкостей в радіоканалах було фізично неможливо. Що дають ці швидкості? По-перше: вони дозволяють нам максимально підвищити якість обслуговування. А по-друге: вони дозволяють нам підвищити максимально можливі швидкості, які ми можемо надавати кожному абоненту окремо. Тобто, якщо раніше ми в певному населеному пункті могли надати кожному окремому абоненту максимальну швидкість до 2-х мегабіт/сек, то тепер ми матимемо можливість надавати вдвічі, а то і втричі більші швидкості.

Ubiquity Rocket M5

MikroTik серії NetBox та NetMetal



* зовнішній вигляд, дизайн та колір вищевказаних пристроїв може бути змінено виробником



Домашні WiFi роутери, які ми рекомендуємо

З усього розмаїття обладнання такого типу, представленого у нас ринку, ми рекомендуємо для своїх абонентів використовувати продукцію компаній TP-Link та Netis. WiFi роутери TP-Link серії TL-WR74xN/ND або TL-WR84xN/ND(де х - номер моделі) та Netis серії WF24xxx(де ххх - номер моделі) продемонстрували себе, як найкращий вибір за критерієм ціна/якість, а також в плані надійності і зможуть повністю задовольнити потреби переважної більшості користувачів.

Звертаємо вашу увагу на те, що ми не рекомендуємо до придбання домашні WiFi роутери від компаній ASUS та D-Link.